Vycházky

14. dubna 2016 v 9:52 | Růžena |  Naše činnost
Od letošního března máme nový projekt. Středeční vycházky pro fyzicky zdatnější členy. Vzhledem k tomu, že se konají ve středu od 9 hod., je to spíš pro důchodce. Mladým fyzicky aktivním lidem bychom nestačili.
Samotnou mě překvapilo, že je docela zájem. Překvapilo mě i to, že jedna účastnice je z Radobyčic, další jezdí ze Lhoty u Dobřan, další od Nepomuku. Tak si uvědomuji, že nejen vhodným pohybem děláme něco pro své zdraví, ale vytvořili jsme partu pohodových lidí, kterým je spolu dobře. I to je v našem věku velice důležité.
Dobré je to, že chodíme každou středu, trasy 7 - 8 km. Plzeň je krásné město se spoustou nádherné přírody, takže s trasami není problém. Každou středu se domlouváme kam příště a v plánování tras se zapojujeme všichni. Každá procházka končí někde na kávě. Hodinku posedíme a povídáme - stále je o čem.
Pohyb je pro nás velice důležitý, ne každý může chodit do bazénu - ekzémy, záněty močového měchýře apod.. Je fajn spojovat příjemné s užitečným. Včera tak mezi řečí vyplynulo, že mnozí by seděli doma u televize a vítají možnost jak společnosti, tak vycházek. To mě zahřálo u srdce. Nejsme jako Svaz diabetiků zbyteční. Zatím jsme byli 4x a vycházek se zúčastnilo 9 lidí. Což na nový projekt není špatné. Doufám, že se časem budou přidávat další zájemci.
Vaše Růžena
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama