Proč jsem začala psát tenhle blog.

17. ledna 2015 v 10:26 | Růžena |  Přání a další sdělení
Moje jméno je Růžena a budu vás provázet tímto blogem.
Smyslem tohoto blogu nejsou a nebudou odborná témata. Těch je v dnešní době všude dost. Zdejší informace budou vycházet nejen z mých dlouholetých zkušeností - mám diabetes od roku 1969 - ale i mých známých a přátel. Chci psát o tom, jaký je nebo může být život s diabetem, jak se vyvíjela léčba, o zkušenostech vlastních i odkoukaných. O chybách a omylech a vůbec o všem, o čem jsem přesvědčená, že je pro každého diabetika nezbytné. To je jedna polovina.
Ta druhá bude o našem Svazu diabetiků v Plzni. Jsem přesvědčená, že naprostá většina lidí - diabetiků - neví o naší činnosti skoro nic. A protože se dnešní život odehrává hlavně na počítačích, rozhodla jsem se založit tenhle blog.
Zároveň vyzývám všechny, kteří mají nějaké zkušenosti a myslí si, že by mohli obohatit nebo naopat před něčím varovat druhé, aby se ozvali. Buď na tenhle blog nebo na můj e-mail.
Nás diabetiků je hodně a bude nás stále víc. Ale zjištěním diabetu život nekončí. Pro někoho naopak začíná. A je dobré vědět, že toho co můžu je většina a že i z toho co nesmím, si mohu udělat přítele.
Tak to jen na úvod. Zdraví vás Růžena
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama